עמוד הבית » פלטפורמות למשחר

פטפורמות מובילות

Coinbase

Coinbase היא ללא ספק אחת ממחלפי הקריפטו הפופולאריים והטובים ביותר עד כה, וכבר מזמן הייתה מועדפת על סוחרים מסיבות רבות. אתה יכול לקנות Bitcoin, Ethereum, Litecoin ויותר מ -50 מטבעות ישירות עם דולר אמריקאי. אתה יכול אפילו להתעניין ב- UDST שלך בזמן שאתה מרוויח פרסים סמליים באמצעות פעילויות שונות. עם האבטחה החזקה והתמחור השקוף שלה, זה הופך את הקנייה והמכירה של קריפטוגרפים לקלים למדי. בנוסף למטבעות קריפטוגרפיים גדולים יותר, Coinbase מספקת גם מגוון אפשרויות השקעה ללקוחות פרטיים ומוסדיים. חלק מתכונות החשבון שלה כוללות תגמולים של הימורים, יישומי iOS ואנדרואיד לנייד, ואפשרות חשבון Coinbase Earn, שיכולה לשלם לך נכסי קריפטו כדי לצפות בסרטוני לימוד.

binance

הבורסה הזו מבוססת מלטה הוקמה בסין בשנת 2017. Binance שייכת גם לרשימת השמות של פלטפורמות הצפנה מהימנות ומספקת שירותים ברחבי העולם מזה זמן. Binance מאפשרת לך לקנות, למכור ולסחור במטבעות קריפטוגרפיים-בעצם הכל-תוך חיוב של 0.1% עמלת עסקה בלבד. אתה יכול לבחור להרוויח ריבית על אסימונים על ידי ערבות לתקופה מסוימת ולהרוויח ריבית של 0.5-10%. Binance היא פלטפורמה מומלצת להכנסת מטבעות אחרים כגון Cardano או Neo, מכיוון שהמערכת הקניינית שלה משתמשת במנגנונים רבי עוצמה שלא רק יכולים לספק שמות קריפטוגרפיים גדולים יותר.

gemini

עם דגש מודולרי על אבטחה ושקיפות, Gemini היא עוד פלטפורמת מסחר שזכתה לשבחים רבים המגינה תחילה על לקוחותיה, אך עדיין מספקת תוצאות חיוביות. נכון להיום, תאומים היא אחת הבורסות היחידות המספקות הגנה FDIC להפקדות בדולר אמריקאי

Robinhood

רובינהוד הושקה לראשונה בארצות הברית בשנת 2013, בתחילה כחברת תיווך פשוטה לסוחרי מניות, ולאחר מכן התעסקה במסחר בקריפטו. בשנת 2018, רובינהוד החלה להתעניין במטבע דיגיטלי, וסיפקה שירותי הצפנה למשקיעים צעירים וחסרי ניסיון שרצו להיכנס לעסקה באותו זמן. סניף חילופי המטבעות של רובינהוד משרת כיום 7 מטבעות קריפטוגרפיים מרכזיים ויש לו מוניטין של ממשק יישומים נייד ידידותי למשתמש וללא דמי עסקת מטבעות קריפטוגרפיים. בנוסף לנוחות הכוללת, לרובינהוד יש גם אמצעי אבטחה טובים שיכולים להעשיר ולייצב את חוויית העסקה-במיוחד לאלה המודאגים מבעיות פרטיות הנתונים.

kraken

Kraken- הייתה במקור אחת מפלטפורמות המסחר במטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים אי פעם ועכשיו התפתחה לאחת הסוחרות החזקות ביותר בשוק. הוא מספק מספר רב של מטבעות וארכיוני אסימונים לסוחרים רגילים-ולאחר מכן כמה. כמו הבורסות הנ"ל, לקראקן יש יותר מ -50 מטבעות קריפטוגרפיים, המספקים מגוון אפשרויות למשקיעים קמעונאיים ומשקיעים מוסדיים. אך מבחינת התמיכה הגלובלית, הבורסה תומכת כיום בסוחרים בכמעט 200 מדינות. הבורסה מספקת גם פלטפורמת מסחר עתידית משלה. אבל לקוחות מוסדיים יכולים לנצל תובנות מומחים, התייעצויות אחד על אחד, תמיכה בניהול חשבונות וכו '.

etoro

אמנם לא בהכרח פנים חדשות בשוק האירופאי, אך לאחרונה רק הרחיבה eToro את שירותיה בארצות הברית. הם מציעים מגוון רחב של שירותים המתאימים לז'אנר הקריפטו, החל מקנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים ועד לתרגול חשבונות מסחר לפני טבילה לכספים אמיתיים.

כפלטפורמת חליפין, eToro מציעה 6 מטבעות קריפטו (ביטקוין, ביטקוין מזומן, אתריום, XRP, ליטקוין ו- XLM) למשקיעים. אף שחלק יטענו שזה קצת קצר בהשוואה לפלטפורמות האחרות, היכולת לאכסן את כל המטבעות העיקריים במקום אחד היא הישג של נוחות שעוברת במידה נמוכה במידה רבה.

crypto.com

פלטפורמת החליפין הזו בהונג קונג שנוסדה בשנת 2016 היא פלטפורמה פופולרית נוספת המאפשרת למשתמשים לסחור, לקנות, למכור ולהוציא. תפאורה של בית הכול, אבל מה שהיא ידועה במיוחד סביב מעגלי הקריפטו היא המחירים ללא תחרות שלה-ל- Crypto.com יש עמלה נמוכה להפליא שמתחילה בין 0.04% עד 0.20%.

מלבד זאת, Crypto.com מאפשרת גם למשתמשים לקבל ארנק DeFi שאינו משמורן שניתן לפקח עליו באמצעות אפליקציה נפרדת משלו. בעזרתו תוכל לקשר את החשבון לחשבון הראשי שלך כדי להקל על העברת הכספים.

Bisq

Bisq הושקה בשנת 2014 בעיקר כבורסה מבוזרת, ויש לה שרתים שהוקמו בכל רחבי העולם בניגוד לבניין המרכזי בלבד. נוחות המיקום הזו מביאה יותר אבטחה לכל עסקה, מה שהופך את זה כמעט בלתי אפשרי עבור מישהו לגנוב את הכסף שלך.

אם אתם מחפשים להתחיל עם מסחר או השקעה בקריפטו, זהו מקום ידידותי למתחילים להתחיל איתו. Bisq מאפשר לכולם לנסות את הבורסות השונות, ולבדוק את המים כדי לראות איזו מהן תתאים ביותר למטרות הפיננסיות או המסחריות שלו. בין אם אתה רוצה את רוב המטבעות, את העמלות הנמוכות ביותר או את החוויה הקלה ביותר, רוב הסיכויים שתמצא בחירה סבירה בכל אחת מ -120 מטבעות הקריפטו של Bisq והרבה פיאטים.

TradeStation

ניתן לטעון כי הוא אחד השחקנים הוותיקים ביותר במשחק, טריידסטיישן היא חברה מבוססת פלורידה שהוקמה לראשונה בשנת 1982. בשל אורך החיים והאמינות שלה שאין כמותה בתחום, הפלטפורמה מיועדת בעיקר למשקיעי קריפטו מתקדמים ובינוניים יותר.

למרות שהיא ידועה בעיקר במשטר המסחר שלה במניות, ל- TradeStation יש כמה שירותים בכיוון של קריפטו. כרגע הם מציעים 4 אפשרויות קריפטו: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin ו- USD Coin; ולתת למשתמשים את הגמישות למכור, להשקיע, לסחור או להרוויח מהם.

TradeStation

ניתן לטעון כי הוא אחד השחקנים הוותיקים ביותר במשחק, טריידסטיישן היא חברה מבוססת פלורידה שהוקמה לראשונה בשנת 1982. בשל אורך החיים והאמינות שלה שאין כמותה בתחום, הפלטפורמה מיועדת בעיקר למשקיעי קריפטו מתקדמים ובינוניים יותר.

למרות שהיא ידועה בעיקר במשטר המסחר שלה במניות, ל- TradeStation יש כמה שירותים בכיוון של קריפטו. כרגע הם מציעים 4 אפשרויות קריפטו: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin ו- USD Coin; ולתת למשתמשים את הגמישות למכור, להשקיע, לסחור או להרוויח מהם.