עמוד הבית » בורסות קריפטו

בורסות קריפטו בטבלה

הטבלה מציגה נתונים סטטיסטיים של יותר מ -250 בורסות קריפטו מובילות ברחבי העולם. הנתונים המסופקים כוללים: היקף המסחר של הבורסה ב -24 השעות האחרונות, מספר המטבעות הנסחרים בבורסה, זוגות מטבעות, דירוג הבורסה בפלטפורמת אלקסה, מחיר המסחר בפועל של הביטקוין, אתר מוצפן מקורי. לפרטים מלאים על בורסה מסוימת לחצו על שמה

#NameVolume (24H)CountryEstablishedOfficial Website

בורסות קריפטו

בורסות קריפטו הן פלטפורמות המאפשרות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמות למסחר אלו מספקות מקום לקונים ולמוכרים לסחור ולהחליף מטבעות קריפטוגרפיים.

הבורסות הפופולריות ביותר הן Coinbase, GDAX, Bittrex, Bitfinex, Kraken, Gemini ו-Poloniex.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת בורסת קריפטו הוא אבטחה. אתה צריך להיות בטוח שהכסף שלך והנתונים הפרטיים שלך בטוחים בפלטפורמה.

כמה גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון הם:

-מספר המטבעות הזמינים למסחר בבורסה

-מספר צמדי המסחר המוצעים על ידי הבורסה

-נכסי הקריפטו שניתן לסחור עבור כסף רגיל (פיאט) כמו USD, EUR, GBP וכו'.

-העמלות שגובה הבורסה (למשל עמלת יצרן, עמלת לוקח)

מה זה kyc?

KYC הוא מונח המייצג "הכר את הלקוח שלך" וזה תהליך שבורסות רבות דורשות מהלקוחות שלהם לעבור.

KYC הוא תהליך חשוב בעולם של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. על מנת למנוע הלבנת הון ומימון טרור, בורסות רבות דורשות מלקוחותיהן לעבור בדיקות KYC לפני שהם יכולים להתחיל לסחור. זהו אמצעי חשוב במניעת הונאה, המקשה על עבריינים להשתמש לרעה במערכת.

כדי שחברת בורסה או תיווך תוכל להציע לך שירותים, הם צריכים את המידע האישי שלך. זה כולל את שמך, כתובת, תאריך לידה ואפילו מספר תעודת זהות שלך. הם צריכים גם סוג של זיהוי כמו רישיון נהיגה או דרכון. בעזרת המידע הזה הם יכולים לוודא שאינך מי שהורשע בעבר בהלבנת הון או מימון טרור.