עמוד הבית » ארנק לדג’ר

סדרת ארנקי חומרה לדג'ר

לדג'ר ננו אס , לדג'ר ננו איקס

Ledger Nano S ו- Ledger Nano X הם ארנקי חומרה המיוצרים על ידי לדג'ר והוקמו בשנת 2014 ו -2019, בהתאמה. מטה החברה נמצא בצרפת, ועובדי החברה מורכבים מיותר מ -80 מומחים המפתחים סדרת מוצרים ושירותים הקשורים לעולם המטבעות הדיגיטליים. ארנקי החומרה של Ledger Nano S ו- Ledger Nano X הם המתחרים הגדולים ביותר של ארנק טרזור.  Ledger Nano S הוא מוצר הנפוץ ביותר.

מה האבדל בין לדג'ר ננו אס לננו איקס

שני הארנקים תומכים במספר מטבעות, אך למי שרוצה להחזיק מספר מטבעות, החומרה של Ledger Nano X מתקדמת יותר וחווית המשתמש תהיה נוחה יותר. המשמעות היא ש- Ledger Nano S יכול להפעיל עד 5 מטבעות בכל פעם. אם אתה רוצה לאחסן יותר מטבעות בארנק שלך, זה אפשרי, אבל זה יביא קצת מורכבות. קוד התוכנה של הארנק פתוח חלקית, ורכיבי החומרה פתוחים אך לא פתוחים לחלוטין. Bluetooth הוא גם חסרון וגם יתרון עבור Ledger Nano X. מצד אחד, זה משפר משמעותית את חווית המשתמש, אם אתה נושא את הארנק איתך, אינך צריך לשאת איתך את הכבל. מצד שני, בלוטות 'מפתחת וקטורים חדשים להתקפות שאולי לא נבדקו.בנוסף, היא צפויה לחסל את חיי הסוללה במהירות יחסית. אפשר לומר שלא אפעיל בלוטות במכשיר. בנוסף, שני הארנקים הללו מספקים אינטגרציה עם תוכנות הצפנה רבות, והארנק הוא מסוג ארנק HD, מה שאומר שכתובת הארנק תשתנה כל הזמן על מנת להגביר את הפרטיות (אך הכתובת הקודמת עדיין מצביעה על הארנק שלך).

מה האבדל בין לדג'ר ננו אס לננו איקס

הדרך המומלצת והטובה ביותר לרכוש ארנקים לחומרה היא דרך האתר הרשמי של החברה*. בזמן הכתיבה מחירו של ארנק לדג'ר ננו S עומד על 259₪. עם זאת, יש תשלום נוסף של 69 ₪ דמי משלוח, וייתכן שתצטרך לשלם 130 ₪ כדי לשחרר את הארנק מהמכס (זה לא תמיד קורה, ואני עדיין לא יודע באיזו שיטה הם מחליטים להשתמש).  
ארנק חומרה לדג'ר ננו איקס עולה 519 שח באתר הרשמי, עלות המשלוש 69 שח משלוח מהיר דרך dhl, שחרור מהמכס יעלה לכם בערך 200 שח, שזה כולל מכס מעמ ושירותי שחרור מהמכס של dhl.

סרטון הדרכה

נגן וידאו